Vše, co potřebujete vědět o kontaktech Air Bank pro rychlou pomoc

Air Bank Kontakt

Telefonní číslo pro zákaznickou podporu: +420 773 007 333

Pokud potřebujete rychlou pomoc od Air Bank, můžete kontaktovat jejich zákaznickou podporu prostřednictvím telefonního čísla +420 773 007 333. Toto číslo vám umožní okamžitě spojit se s odborníkem, který vám poskytne potřebné informace a odpoví na vaše dotazy ohledně bankovních služeb a produktů. Zavoláním na tuto linku získáte přímý přístup k profesionální pomoci od Air Bank.

Email pro dotazy a podněty: info@airbank.cz

Pro jakékoliv dotazy či podněty můžete kontaktovat Air Bank prostřednictvím emailu na adrese info@airbank.cz. Tým zákaznické podpory je připraven odpovědět na vaše otázky nebo vyřešit případné problémy. Nebojte se nám napsat s vašimi připomínkami či návrhy, vaše zpětná vazba je pro nás důležitá. Buďte v klidu, že vaše zpráva bude rychle a profesionálně zodpovězena.

Adresa sídla společnosti: Rohanské nábřeží 678/23, 186 00 Praha 8-Karlín

Adresa sídla společnosti Air Bank je Rohanské nábřeží 678/23, 186 00 Praha 8-Karlín. Tato lokalita se nachází v centru Prahy, konkrétně v Karlíně, což je moderní a živý pražský obvod s dobrou dostupností MHD a parkovacími možnostmi. Sídlo společnosti poskytuje zákazníkům možnost osobního setkání s pracovníky banky a řešení jejich finančních potřeb.

Otevírací doba poboček: Pondělí až pátek od 9:00 do 17:00

Otevírací doba poboček Air Bank je standardně od pondělí do pátku od 9:00 do 17:00. Tato časová rozmezí umožňují klientům navštívit pobočku během pracovního týdne a získat potřebné informace či vyřešit své záležitosti osobně. Je dobré mít na paměti, že o víkendech a svátcích mohou být pobočky uzavřené. Doporučuje se v případě nejistoty kontaktovat zákaznickou podporu prostřednictvím telefonu nebo emailu.

Kontaktní formulář k dispozici na oficiální webové stránce: www.airbank.cz/kontakt

Na oficiální webové stránce Air Bank je k dispozici kontaktní formulář pro rychlou a pohodlnou komunikaci se zákaznickou podporou. Stačí navštívit www.airbank.cz/kontakt a vyplnit požadované údaje spolu s vaším dotazem či podnětem. Tento jednoduchý nástroj vám umožní snadno a efektivně kontaktovat Air Bank ohledně vašich otázek či připomínek. Buďte v kontaktu s bankou prostřednictvím online formuláře na webu a získejte potřebné informace nebo podporu od profesionálů.